cheap nfl jerseys cheap fake oakleys moncler outlet wholesale nfl jerseys cheap authentic mlb jerseys wholesale nfl jerseys china cheap jerseys christian louboutin outlet cheap authentic nhl jerseys herve leger dresses sale christian louboutin outlet tiffanys outlet cheap nfl jerseys cheap louboutins cheap nfl jerseys from china cheap wholesale jerseys cheap nfl jerseys factory wholesale nfl jerseys christian louboutin outlet cheap nfl jerseys cheap nfl us jerseys throwback jerseys cheap wholesale moncler wholesale jerseys china cheap moncler cheap fake oakleys

Şirket Profili

        Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, Sermaye Piyasası Kurulunun Seri: VIII, No:35 sayılı “Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler ile Bu Şirketlerin Kurulca Listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ” çerçevesinde, değerleme hizmeti vermek üzere 25.05.2009 tarih 428-6555 sayılı karar ile SPK listesine alınmıştır. Şirketimiz SPK mevzuatına uygun olarak kurulmuş olup sektöre kurucularının 30 yıllık birikimini katarak çalışmaktadır. Genel Müdürümüz ve Sorumlu Değerleme Uzmanımız Mehmet Bozan Emekli Tapu ve Kadastro Başmüfettişidir. Konusunda 30 yıllık deneyimi ve İstanbul Üniversitesi dahil çeşitli üniversitelerde Gayrimenkul Hukuku alanında ders vermektedir. Şirketimiz gün geçtikçe büyüyen, İstanbul-Merkez Ofisi, Samsun Ofisi başta olmak üzere 20'ye yakın ilde temsilcilikler vasıtasıyla hizmet vermektedir.


FARUK BOZAN (Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Sorumlu Değerleme Uzmanı )

1982 yılında Adıyaman'da doğdu.

2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Bir dönem tekstil sektöründe verimlilik esası üzerine yazılmış Sentez Programının uygulamasında görev yaptı.

2005 yılından beri Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'de Endüstri Mühendisi-Eksper olarak çalışmaktadır.

SERHAT BOZAN (Yönetim Kurulu Başkanı - Sorumlu Değerleme Uzmanı )

1980 yılında Adıyaman’da doğdu.

2002 - 2006 tarihleri arasında sırasıyla İstanbul Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü, Bakırköy Tapu Sicil Müdürlüğü ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde görev yaptı.

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Bölümünden mezun oldu.

2006 yılından beri Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'de Yön. Kur. Bşk. Vekili - Elektronik Mühendisi olarak çalışmaktadır.

SIDDIK SAYIN (Yönetim Kurulu Üyesi )

1959 yılında Adıyaman'da doğdu.

1980 yılında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne girdi. 28 yıl çeşitli görevlerde çalışarak, Tapu Sicil Müdürü olarak emekli oldu. 28 yıl Gayrimenkul ve yaklaşık 15 yıla yakın da gayrimenkul değerlemesi alanında tecrübesi vardır. Bu süre içerisinde Mahkemelerde Tapu Fen Bilirkişisi ve 6183 sayılı Amme Alacakları Tahsil Usulü Kanunu, Tapu Sicil Tüzüğü ve 4706 sayılı hazine mallarının satışı mevzuatına göre gayrimenkul değerlemesi ve satış komisyonlarında üye ve Başkanlık görevlerinde bulundu.

2008 yılından beri Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'de Sorumlu Değerleme Uzmanı olarak çalışmaktadır.

SÜLEYMAN BOZAN (Yönetim Kurulu Başkan Vekili )

1981 yılında Adıyaman'da doğdu.

2006 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Bölümünü bitirdi. Bir dönem Konya Tapu ve kadastro Bölge müdürlüğünde çalıştı.

2006 yılından beri Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'de Harita Mühendisi - Eksper olarak çalışmaktadır.

nhl jerseys cheap real jordan shoes cheap jerseys christian louboutin outlet www.baseballjerseycheap.com